Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK ve GÜVENLİK

www.akarreklam.com.tr sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat bir alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur.

Alışveriş Yapılan Şirketlerin Güvenirliği


www.akarreklam.com.tr   Akar Baskı Çözümleri Reklam Tanıtım Org.San.Tic.Ltd.Şti'nin altında kurulan e-ticaret sistemidir. .       bölgesinde kalitesini ve güvenirliğini kanıtlamıştır.

Güvenli Kredi Kartı Kullanımı


www.akarreklam.com.tr sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde güvenlik ile ilgili en önemli nokta yazılım, donanım ve network ağının güvenliğidir. www.akarreklam.com.tr güvenilirliği kanıtlanmış ürünlerle hizmet vermektedir.

GÜVENLİK

Güvenli Alışverişler Dileriz...
Internet'te güvenlik konusu çok önemlidir.
www.akarreklam.com.tr 'da güvenlik en çok önem verilen unsurlardan biridir. www.akarreklam.com.tr müşterilerinin özel bilgilerini en üst düzeyde korumaktadır. Sistemin alt yapısı python diliyle programlanmıştır. Kredi kartı bilgileriniz bankaya gönderildikten sonra sunucularımızda saklanmaz. www.akarreklam.com.tr çalışanları dahil hiç kimse kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz.


Bilgileriniz rapidssl sertifikasıyla standard olarak sunulan ve en etkin şifreleme tekniği olan 128 bitlik SSL teknolojisiyle şifrelenerek doğrudan ilgili bankaya ait Kredi Kartı Merkezi’ne iletilmektedir.

 

Akar Reklam Online Satış Mağazası